Kontaktujte nás: +420 736 205 702 | info@polyran.cz

Plastové jímky

Společnost polyran dodává na český trh plastové jímky všech základních typů. V nabídce značky polyran naleznete samonosné jímky, dvouplášťové jímky, stejně jako jímky pro obetonování nebo obsypání zeminou.

Septiky, žumpy

Plastové septiky a žumpy značky polyran  patří k nejvyhledávanějším výrobkům na českém trhu. V nabídce společnosti nechybí septiky pro obsypání zeminou, septiky pro obetonování nebo dvouplášťové septiky. Plastové žumpy jsou spolehlivé a dají se pořídit za rozumnou cenu.

Požární nádrže

Požární nádrží se rozumí zdroj vody tam, kde je nutné udržet požadované množství vody pro zásah požárních jednotek v jednom místě. Požární nádrž je i vhodný doplněk objemu vody určené k hašení v případě, že nestačí kapacita jiného vodního zdroje. Požární nádrž slouží jako zásobník vody.

Vodoměrné šachty polyran

Vodoměrná šachta slouží k osazení hlavního přípojkového uzávěru a vodoměru. Vodoměrná šachta je vyrobena z plastových polypropylénových desek o tloušťce 5 až 10 mm. Dobré vlastnosti vodoměrné šachtě dává i nejmodernější způsob svaření.Domovní vodoměrná šachta značky polyran slouží k připojení vodovodní přípojky k hlavnímu vodovodnímu řádu mimo budovu všude tam, kde nelze vodoměr umístit přímo do budovy, nebo je-li vzdálenost budovy, do které vstupuje vodovodní přípojka, více než 10 m od hranice pozemku (nemovitosti). Šachta se umísťuje obvykle na neveřejném pozemku těsně u hranice s veřejným pozemkem

Zemní pískové filtry

Pískový filtr společně s tříkomorovým septikem se může pochlubit 95 až 99 % účinností čištění. Zemní filtr pracuje na jednoduchém principu: předčištěná voda prosakuje vrstvami filtru, v nichž dochází k dalšímu čištění.

 

 ČOV - čistírna odpadních vod

Čistírna odpadních vod je určena pro likvidaci odpadních vod z nejmenších individuálních zdrojů znečištění tj. rodinné domy, penziony, provozovny, chalupy, apod. Umožňuje čištění odpadních vod z koupelen, sociálních zařízení, kuchyní, myček nádobí, automatických praček. Náklady na vyčištění jsou velice nízké.Čistírna je vyrobena z polypropylenu ve válcovém tvaru. Vyztužení nádrže je v základu provedené jako samonosné, bez nutnosti obetonování. Technologie čistírny je uvnitř nádrže vč. poháněcího dmychadla. Vzduchový rozvaděč je tvořen z 5 ventilů, které jsou kvůli komfortnímu ovládání, umístěny v horní části nádrže. Nádrž je zakryta vyztuženým víkem s odvětrávacím komínkem umístěným nad membránovým dmychadlem.