Kontaktujte nás: +420 736 205 702 | info@polyran.cz

Plastové bazény

Nejrozšířenějším typem jsou právě plastové bazény, které se vyrábějí z polypropylenových desek svařováním na libovolnou velikost a tvar. Mohou to být bazény pravoúhlé nebo kruhové, oválné, se zaoblenými rohy a podobně. Polypropylenové desky jsou houževnatý materiál s barevnou stálostí, tepelně odolné a UV stabilizované. Desky o síle 5,6,8–10 mm jsou při manipulaci opatřeny ochranou fólií, která se sejme až po instalaci u zákazníka. Plášť i dno bazénu je svařované kvalitní metodou spojení – na tupo na svářecí stolici, následné spoje resp. sváry jsou velmi pevné a minimálně znatelné v ploše hotového bazénu.

 

Bazény jsou po celém obvodu vyztuženy žebrováním, což zaručuje stálý a pevný tar a dále po obvodu izolujeme extrudovaným tvrzeným  polystyrenem.

 

Bazény jsou vyráběny se skimmerem pro budoucí úpravu pomocí např. dlažby  nebo s přelivovým žlabem tedy s přelivem tak jak je znáte z veřejných bazénů.

Zhotovený bazén dopravíme na místo k zákazníkovi nejen v ČR.Bazény dodáváme do mnoha států EU.Na místě pak proběhne konečná montáž , uvedení do provozu a proškolení k obsluze.

Požadavky zhotovení bazénu na klíč plníme ve větším procentu z našich realizací.

                                                                               

bazén plastový